DISPOZICE

1. NP - prodejna 44m2

V prvním nadzemní podlaží domu je přízemí prodejny módních oděvů s celo-prosklenou výlohou a hlavním vstupem do prodejny v kulatém rohu budovy.  Ve spodní části prodejny je také zázemí a sociální zařízení pro personál, kabinka na zkoušení oděvů a vstup na schodiště do druhého patra. Do domu je možno vstoupit i mimo prodejnu přímo z ulice Národní třída a to vlastními dveřmi přes místnost 121. 

2. NP - prodejna 45m2

V druhém podlaží o rozloze 45,26 m2 (bez schodiště) je vrchní část prodejny s výlohou vysunutou nad chodník. U schodiště do třetího podlaží je místnost, která nyní slouží jako šicí dílna.  Vstup do mezonetového bytu je taktéž z podesty druhého nadzemního patra a je stavebně oddělen dveřmi. 

3. NP a 4. NP - mezonetový byt

Ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží je mezonetový byt o celkové podlahové ploše 110m2. 

Ve třetím nadzemním podlaží se po otevřeném schodišti dostanete do obývacího pokoje, kde je jídelní kout, společná část plynule navazující na kuchyni. Patro má samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem. 

Čtvrté nadzemní podlaží je obytné podkroví. Jsou v něm dva pokoje a prostorná koupelna s rohovou vanou. V prvním pokoji (20m2) je umístěna infra-sauna. V ložnici  (16m2) je vyhrazená část pro pracovnu. 

K nemovitosti je dostupná kompletní stavební dokumentace.